XІХ Міжнародний фестиваль-конкурс студентської художньої творчості «БАРВИ ОСЕНІ – 2016»

XІХ Міжнародний фестиваль-конкурс студентської художньої творчості «БАРВИ ОСЕНІ – 2016»23-24 листопада 2016 року у концертному залі Європейського університету з нагоди Міжнародного Дня студента, з метою активізації культурного життя студентської молоді та зміцнення творчих і дружніх зв'язків між студентами різних вищих навчальних закладів України пройшов XІХ Міжнародний фестиваль-конкурс студентської художньої творчості «БАРВИ ОСЕНІ – 2016».

Детальніше

Зустріч керівників приватних вищих навчальних закладів з Міністром освіти і науки України Л.М.Гриневич

Зустріч керівників приватних вищих навчальних закладів з Міністром освіти і науки України Л.М.Гриневич18 жовтня 2016 року у Європейському університеті відбулась робоча зустріч Міністра освіти і науки України Лілії Михайлівни Гриневич, Директора департаменту вищої освіти Олега Ігоровича Шарова з ректорами та керівним складом приватних навчальних закладів з усієї України.

Детальніше

XІХ Всеукраїнська науково-практична конференція «МОЛОДЬ, ОСВІТА, НАУКА, КУЛЬТУРА І НАЦІОНАЛЬНА САМОСВІДОМІСТЬ В УМОВАХ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ»

XІХ Всеукраїнська науково-практична конференція «МОЛОДЬ, ОСВІТА, НАУКА, КУЛЬТУРА І НАЦІОНАЛЬНА САМОСВІДОМІСТЬ В УМОВАХ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ»21 квітня 2016 року Асоціацією навчальних закладів України приватної форми власності, Національним педагогічним університетом імені М. П. Драгоманова та Європейським університетом було проведено щорічну XІX Всеукраїнську науково-практичну конференцію «МОЛОДЬ, ОСВІТА, НАУКА, КУЛЬТУРА І НАЦІОНАЛЬНА САМОСВІДОМІСТЬ В УМОВАХ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ». Конференція відбулась за підтримки голови Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності, ректора Європейського університету, професора Івана Івановича Тимошенко.

Детальніше

Розширене засідання Координаційної Ради Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності

Розширене засідання Координаційної Ради Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності11 лютого 2016 року в Європейському університеті відбулося розширене засідання Координаційної ради Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності. В ньому взяли участь представники більше 60 навчальних закладів з усіх регіонів України. Також на засіданні були присутні представники Міністерства освіти і науки України: начальник управління ліцензування та акредитації Андрій Гаррійович Шевцов та начальник відділу університетської освіти Департаменту вищої освіти Алла Вікторівна Рибалко.

Детальніше

XIV Всеукраїнський теоретико-практичний семінар «Можливості і проблеми розвитку інновацій студентського самоврядування»

XIV Всеукраїнський теоретико-практичний семінар «Можливості і проблеми розвитку інновацій студентського самоврядування»З 26 по 31 січня 2016 року на туристичній базі «Едельвейс» Європейського університету, що на горі Бескид, серед мальовничих гір Закарпаття проводився XIV Всеукраїнський теоретико-практичний семінар „Можливості і проблеми розвитку інновацій студентського самоврядування“. Традиційно організаторами семінару виступили Асоціація навчальних закладів України приватної форми власності та Європейський університет.

Детальніше
« 1 2 3 4 5 6 7 »