Київський університет ринкових відносин

У 2010 році Київський університет ринкових відносин нагороджений золотою медаллю Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України у номінації: «Міжнародне співробітництво в галузі освіти і науки» на міжнародній виставці «Освіта та кар’єра – 2010». А у 2011 році – золотою медаллю Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України у номінації: «Інноваційний розвиток освіти та сучасні педагогічні технології» на Міжнародній виставці «Освіта та кар’ра - 2011».

Київський університет ринкових відносин відповідно до Розпорядження Президента України «Про наукові дослідження з питань економічної та соціальної політики на замовлення Президента України» є одним з відповідальних навчальних закладів з наукового обгрунтування стратегії ринкових реформ, економічної та соціальної політики України та виконує бюджетну тему «Матеріальні та соціальні стимули продуктивності праці в економіці України».

Університет має потужні зв’язки з Боннською академією. У 2009 році було створено українсько-німецький бізнес-клуб «Київ-Берлін», який функціонує на базі університету. Бізнес-клуб є джерелом інноваційних розробок та маркетинговим потенціалом для німецьких компаній і організацій, що діють або мають наміри працювати в Україні.

Університет – головний виконавець програм TRANSFORM (Німеччина) «Підтримка малого і середнього бізнесу в Україні щодо забезпечення реалізації інвестиційних проектів» разом з Боннською Академією та Концерном Дойче Банк Німеччини. Під час реалізації програми університет розробив стратегії та методики з відбору пілотних підприємств – учасників програми. За результами програми у 2002 році було створено на базі університету Київський економічний центр «Маркетинг – Тренінг - Консалтинг», метою якого є аналіз та узагальнення міжнародного досвіду в галузі кооперативної та інвестиційної діяльності та реалізації його на практиці для підтримки бізнесу в Україні та розвитку приватного сектору.
DLE шаблоны, читайте SEO блог FeAlSe! Авторские рецензии на фильмы от kinofilm4u, сайт для женщин woman-life - всё о жизни девушек и женщин!