Донецький економіко-гуманітарний інститут

В Донецькому економіко-гуманітарному інституті інноваційна діяльність виконується в рамках НДР «Організаційно-економічні механізми збалансованого розвитку регіонів та міст в умовах інтеграційних процесів» (ДР № 0110 006917); 2011-2013 рр.

В 2011 році підготовлена та видана колективна монографія в 4-х томах «Україна та її регіони на шляху до інноваційного суспільства» (Сумісно з Інститутом економіки промисловості НАН України / За ред. В.І. Дубницького, І.П.Булєєва).

Також кафедрою міжнародної економіки ДЕГІ виконується дослідження з розробкою методології формування транскордонного співробітництва між Україною і Російською Федерацією (в рамках євро регіону «Донбас»).

В умовах виконання І-го етапу підготовлена та видана монографія «Транскордонне україно-російське співробітництво: форми, напрямки, перспективи» / За ред. В.І. Дубницького, В.І. Ляшенко.

В рамках підготовки дисертаційних робіт Маковецького С.О., Чучко Н.О. виконані дослідження з обґрунтованих умов формування інноваційних кластерів в сфері паливно-енергетичного комплексу та сфери електронної торгівлі в туристичній діяльності.
DLE шаблоны, читайте SEO блог FeAlSe! Авторские рецензии на фильмы от kinofilm4u, сайт для женщин woman-life - всё о жизни девушек и женщин!