XIV Всеукраїнський теоретико-практичний семінар «Можливості і проблеми розвитку інновацій студентського самоврядування»

XIV Всеукраїнський теоретико-практичний семінар «Можливості і проблеми розвитку інновацій студентського самоврядування»З 26 по 31 січня 2016 року на туристичній базі «Едельвейс» Європейського університету, що на горі Бескид, серед мальовничих гір Закарпаття проводився XIV Всеукраїнський теоретико-практичний семінар „Можливості і проблеми розвитку інновацій студентського самоврядування“. Традиційно організаторами семінару виступили Асоціація навчальних закладів України приватної форми власності та Європейський університет.

XIV Всеукраїнський теоретико-практичний семінар «Можливості і проблеми розвитку інновацій студентського самоврядування»Програма семінару охоплювала питання основ організації студентського самоврядування: лідерство, взаємодія з адміністрацією, комунікація, планування діяльності осередків студентського самоврядування; захист прав студентів; здоровий спосіб життя; РR – в органах студентського самоврядування; ефективної організації часу (тайм менеджмент).

XIV Всеукраїнський теоретико-практичний семінар «Можливості і проблеми розвитку інновацій студентського самоврядування»У роботі семінару брали участь голови студентських самоврядних організацій, їх заступники, активісти та члени студентського самоуправління з Європейського університету, Харківського інституту фінансів Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі, Харківського інституту бізнесу і менеджменту, Львівського медичного інституту, XIV Всеукраїнський теоретико-практичний семінар «Можливості і проблеми розвитку інновацій студентського самоврядування» Васильківського коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету, Миколаївського національного університету ім.. В.О. Сухомлинського, Міжнародної академії екології та медицини, Одеського національного медичного університету, Медичного коледжу „Монада“, Кременчуцького педагогічного коледжу ім.. А.С. Макаренка, Одеської державної академії будівництва та архітектури, Харківського національного економічного університету , Одеського національного медичного університету та інші.

XIV Всеукраїнський теоретико-практичний семінар «Можливості і проблеми розвитку інновацій студентського самоврядування»Програма семінару була ретельно підготовлена організаторами, тренерами та представниками молодіжних громадських організацій. Зокрема тренінги «Соціальна відповідальність молодого громадянина», «Соціальні проекти, як отримати практику і досвід під час навчання» провів тренер Дніпропетровського центру волонтерів Проданець Микита Андрійович . З технікою тайм менеджменту студентів ознайомив тренер Спілки ініціативної молоді Коломієць Євгеній Борисович. Тренінги «Основи презентації та самопрезентації», XIV Всеукраїнський теоретико-практичний семінар «Можливості і проблеми розвитку інновацій студентського самоврядування» «Лідерство і хто такі справжні лідери» провів бізнес-тренер Центральної регіональної дирекції ПУАТ «Фідбанк» Щербик Кирило Ігорович. Також, надзвичайно цікавими і корисними виявивилися тренінги представника XIV Всеукраїнський теоретико-практичний семінар «Можливості і проблеми розвитку інновацій студентського самоврядування» Спілки активної молоді Рашевського Євгена Валерійовича на тему «Постановка та досягнення цілей» та представника Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Всеукраїнська Асамблея Молоді» Мріна Олександра «Волонтерські програми Європи та їх можливості для молоді». XIV Всеукраїнський теоретико-практичний семінар «Можливості і проблеми розвитку інновацій студентського самоврядування» Слід також виокремити активну роботу тренерів: Федоренка Ярослава Геннадійовича – заступника голови Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Всеукраїнська Асамблея Молоді» XIV Всеукраїнський теоретико-практичний семінар «Можливості і проблеми розвитку інновацій студентського самоврядування» та Педченко Наталії Сергіївни – голови секретаріату Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Всеукраїнська Асамблея Молоді», які провели тренінги «Освітні програми ООН та можливості для молоді», «Головні правила та принципи організації якісної самоосвіти»,а також тренінги з ораторського мистецтва, управління часом, самоменеджменту.

XIV Всеукраїнський теоретико-практичний семінар «Можливості і проблеми розвитку інновацій студентського самоврядування» Незмінним керівником без досвіду і ентузіазму якого просто неможливо уявити семінар протягом багатьох років залишається Бутенко Андрій Петрович – проректор з навчально-виховної роботи, декан юридичного факультету Європейського університету, який, не дивлячись на значну зайнятість організаційними питаннями, нагадав студентам про соціальну відповідальність молодого громадянина та роль особистості в суспільстві.

Окрім обговорення проблем та інновацій в галузі студентського самоврядування учасники семінару мали чудову нагоду на шість днів забути про свої турботи і поринути у світ зимової казки: помилуватися чудовими Карпатськими горами та відчути себе маленькою часточкою природи.

XIV Всеукраїнський теоретико-практичний семінар «Можливості і проблеми розвитку інновацій студентського самоврядування» XIV Всеукраїнський теоретико-практичний семінар «Можливості і проблеми розвитку інновацій студентського самоврядування» XIV Всеукраїнський теоретико-практичний семінар «Можливості і проблеми розвитку інновацій студентського самоврядування»

XIV Всеукраїнський теоретико-практичний семінар «Можливості і проблеми розвитку інновацій студентського самоврядування» XIV Всеукраїнський теоретико-практичний семінар «Можливості і проблеми розвитку інновацій студентського самоврядування» XIV Всеукраїнський теоретико-практичний семінар «Можливості і проблеми розвитку інновацій студентського самоврядування»


По закінченню роботи учасникам Всеукраїнського теоретико-практичного семінару було вручено сертифікати про участь у семінарі, тренерів відзначено листами подяки за підтримку ініціатив Асоціації та участь у семінарі. Найактивніших лідерів нагороджено грамотами.

На офіційному закритті проекту учасники щиро дякували його організаторам за неймовірні емоції і бурхливими оплесками подякували ініціатору та натхненнику семінару - голові Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності, ректору Європейського університету, професору Івану Івановичу Тимошенку.

Для кожного з учасників даного заходу ці 6 днів стали незабутніми. Отримавши заряд позитивної енергетики, кожен учасник семінару, по приїзді до рідного університету, обов'язково передасть його своїм однодумцям, небайдужим людям, які готові йти вперед, здобувати нові знання, отримувати радість від життя і дарувати її оточуючим.
DLE шаблоны, читайте SEO блог FeAlSe! Авторские рецензии на фильмы от kinofilm4u, сайт для женщин woman-life - всё о жизни девушек и женщин!