У Європейському університеті обговорили перспективи розвитку приватної освіти в Україні

У Європейському університеті обговорили перспективи розвитку приватної освіти в УкраїніЗа ініціативи президії Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності 15 червня 2015 року в приміщенні Європейського університету відбулась нарада керівників вищих навчальних закладів України приватної форми власності з питань перспектив розвитку приватної освіти в Україні.

У Європейському університеті обговорили перспективи розвитку приватної освіти в УкраїніСеред присутніх: Олександр Володимирович Співаковський – народний депутат України, перший заступник Голови Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України; Василь Григорович Кремень – президент Національної академії педагогічних наук України; Іван Іванович Тимошенко - Голова Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності, ректор Європейського університету; члени Координаційної Ради Асоціації, керівники регіонів, ректори, директори та відповідальні секретарі приймальних комісій приватних вищих навчальних закладів.

У Європейському університеті обговорили перспективи розвитку приватної освіти в УкраїніУчасники наради обговорили процес розробки проекту Закону України «Про освіту» і наголосили на відсутності будь-яких громадських опитувань різних цільових груп (батьків, вчителів, викладачів, керівників навчальних закладів) щодо того, яких саме змін в освітньому законодавстві вони потребують.

Значну увагу на нараді було приділено питанням Зовнішнього незалежного оцінювання. Всі учасники наради були одностайні - зовнішнє незалежне оцінювання знань абітурієнтів може використовуватись лише як визначення рівня підготовки випускників загальноосвітніх навчальних закладів, і ні в якому разі не може бути перепоною в здобутті якісної вищої освіти.

У Європейському університеті обговорили перспективи розвитку приватної освіти в Україні У Європейському університеті обговорили перспективи розвитку приватної освіти в Україні У Європейському університеті обговорили перспективи розвитку приватної освіти в Україні

Підбиваючи підсумки, учасники наради закликали об’єднати зусилля для створення добросовісної конкуренції на національному ринку освітніх послуг та підвищення конкурентоспроможності навчальних закладів України на світовому рівні.

У Європейському університеті обговорили перспективи розвитку приватної освіти в Україні У Європейському університеті обговорили перспективи розвитку приватної освіти в Україні У Європейському університеті обговорили перспективи розвитку приватної освіти в Україні
DLE шаблоны, читайте SEO блог FeAlSe! Авторские рецензии на фильмы от kinofilm4u, сайт для женщин woman-life - всё о жизни девушек и женщин!